[email protected]f
f

Ücretsiz Demo İsteyin Ürünümüzü Deneyin
KULLANICI
4 MİLYON
ÜLKE
150
SEKTÖREL TABANLI DERS
40
CANLI DERS
7/24

f

f

PATENTLİ ÖZELLİKLERİMİZ

Mikro Öğrenme

Voxy, mikro öğrenme yöntemiyle dil öğrenimini, kişinin dilediği zaman ve mekanda, parçalar halinde sunarak dil ile olan etkileşimini en verimli düzeye çıkarır.

Kişiselleştirilmiş Eğitim Modeli

Voxy, kişinin kendi başına ve uzman yabancı öğretmenler ile yaptığı dil öğrenimini, yapay zeka sistemi ile bütünleştirerek kişiye özel bir eğitim modeli sunar.

Gerçek Hayattan Alınmış Öğrenme Materyalleri

Voxy, tamamen gerçek hayattan alınan ve sürekli güncellenen eğitim materyalleri ile dil öğrenme deneyimi ve günlük hayattaki dil kullanım becerisini buluşturur.

Beceri Odaklı Dil Kullanımı

Voxy, dil öğrenimini bir beceri kazanma aktivitesi olarak gördüğünden, tüm ders ve içerikleri, ilgi alanları ve dili öğrenme hedeflerine uygun hale getirerek günlük ve profesyonel hayata yönelik bir iletişim becerisi kazandırır.

Rahat ve Esnek Kullanım

Voxy, dar kapsamlı ve geleneksel bir eğitim yaklaşımı yerine, kişiye ve kuruma özgü esnek yapısı ile eğitim programı ve materyallerini belirlenen hedeflere uygun hale getirir.

Performans Yönetim Sistemi

Voxy, kapsamlı performans yönetim paneli ve objektif ölçme değerlendirme sistemi sayesinde dil öğrenme becerilerini sürekli takip edip raporlayarak, dil eğitimine yapılan yatırımın getirisini analiz eder ve karar verme süreçlerine katkı verir.

Destek Merkezi

Eşsiz İngilizce eğitimiyle iş sonuçlarını nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenmek için Voxy’nin Küresel Çözümler Ekibi ile konuşun.

İletişim Formu